Logo

Москітні сітки

01

Власне виробництво

Більше 10 років досвіду виробництва москітних сіток

02

Якісні матеріали

Тільки якісні та перевірені матеріали для виробництва

03

Широкий вибір

Великий вибір всіх кольорів і типів москітних сіток

04

Індивідуальний підхід

Можливість виготовлення під персональні потреби

Москітні сітки Нова Прайм

Наша компанія є найбільшим виробником москітних сіток в Чернівцях та Чернівецькій області. Потужності власного виробництва дозволяють нам збільшувати асортимент та постійно вдосконалювати лінійку москітних сіток. Завдяки власному виробництву ми забезпечуємо швидкі терміни виконання та найкоротший час на доставку до об'єктів.

Досвід виготовлення москітних сіток складає більше 10 років. За цей час ми створили професійний підхід до виготовлення та встановлення москітних сіток будь-якої складності, налагодили велику дилерську мережу та логістичні послуги доставки сіток прямо до дверей офісу чи складу. 

Види москитних сіток

Існують різні види москітних сіток, що відрізняються за формою і конструкцією. В залежності від потреб, москітну сітку можна встановити не лише на вікно та двері, а й на будь який проєм. Також існують розсувні рамкові москітні сітки, що представляють собою конструкцію з двох рам, які розсовуються в різні боки. Наші менеджери завжди готові допомогти у виборі та підказати на що потрібно звернути увагу при виборі москітної сітки.

Віконні сітки

На сьогоднішній день найпопулярнішими є москітні сітки серій ELITE і STANDART, так як вони підходять на всі пластикові вікна. Головною родзинкою є різноманітність кольорів рамки: замовте будь-який можливий колір або імітацію породи під дерево. Такі елементи не вигорають на сонці і не втрачають свій початковий вигляд.

Control image

Control image

Control image

Стандарт

Control image

Еліт

Дверні москітні сітки

Дверні москітні сітки роблять з алюмінієвого прокатного профілю 25 та 40 мм. Цей матеріал дозволяє відмінно зберігати геометрію виробу навіть при установці на широкі і високі проєми.

Control image

Стандарт

Control image

Еліт

Москітні сітки пліссе

Москітні сітки пліссе ідеальне рішення для великих проємів, а також для вікон з відкриванням москітної сітки. Максимальний розмір сітки пліссе складає 3000*3000 мм. Захищають від попадання в приміщення комах і пилу. Принцип роботи москітної сітки пліссе досить простий, вона зсувається в бік і складається в гармошку. Застосовуються на вікнах, дверях, терасах, альтанках тощо. 

Control image

Control image

Ролетні москітні сітки

Короб кріпиться у верхній частині віконного або дверного отвору. У ньому в скрученому вигляді знаходиться валик з рулонної сітки. За спеціальну ручку або шнур полотнище можна розтягнути і перекрити відкритий отвір, зафіксувавши край полотнища внизу. Така конструкція сітки відмінно підходить, коли проєм часто потрібен повністю відкритим.

Control image

Control image

Як зробити замір самостійно?

Types Curtains Image

Types Curtains Image

 
 

1. Відкрийте вікно, на яке плануєте встановити москітну сітку


2. Точно заміряйте ширину і висоту світлового проєму від ущільнювача до ущільнювача, як вказано на малюнку


3. Обов'язково заміряйте ширину знизу і зверху, а висоту зліва і зправа, так як розміри можуть різнитись


4. До уваги беріть менший розмір, щоб сітка ідеально увійшла у проєм

Потрібна консультація ?

Залишились запитання?
Наші консультанти дадуть відповідь на будь яке запитання, допоможуть з вибором і назвуть точну вартість.

Замовлення дзвінку!

Дякуємо за замовлення дзвінку.

Незабаром наш менеджер зв’яжеться з вами!

Популярні готові рішення

День-Ніч ТМ Sunny

День-Ніч ТМ Sunny

Рулонні штори
Сітки Пліссе

Сітки Пліссе

Москітні сітки