Logo

Refleksol та zip-системи

Ролетні системи зовнішнього сонцезахисту, призначені для комфортного перебування в приміщеннях на свіжому повітрі. Виготовлені із тканини підвищеної міцності.  

Що таке рефлексоль та ZIP системи?

Refleksol (рефлексолі) та ZIP системи - це зовнішній варіант тканинної рулонної штори. Встановлюються на фасадній частині скляних конструкцій або на веранді для захисту від сонячних променів. Рефлексолі бувають відкритого і закритого типу. Закритий тип називають ZIP системами. Для виробництва використовуються синтетичні матеріали поліестер або поліамід, які додатково оброблені спеціальними розчинами для кращого захисту від ультрафіолетових променів. 

Види рефлексолі

Рефлексолі бувають відкритого і закритого типу. Закритий тип називають ZIP система. Відкриті рефлексолі відрізняються по діаметру вала і розміром кронштейнів кріплення. Матеріал в них фіксується за допомогою троса. ZIP система має короб і напрямні. Полотно в ній фіксується в напрямних за допомогою ZIP замку.

Types Curtains Image

ZIP система

Закриті - з 3-х сторін укладені в своєрідну раму. З боків - 2 планки, які прикріплюються до вікна, вони не дають полотну «відходити» при протягах або в режимі «провітрювання». Зверху - короб, який закриває основу. Головне перевага - це захист на 100% від сонячних променів. Завдяки рамі вони не проникають навіть через невеликі отвори між тканиною і вікном. Крім того, рама захищає краї тканини від випадкових пошкоджень і робить ролети більш довговічними.

ПЕРЕВАГИ:

  • Складаються з вала для намотування, короба і напрямних
  • Використовуються в інтер'єрі приватних будинків, ресторанів, альтанок тощо
  • За рахунок своєї конструкції вони дозволять досягти бажаної інтенсивності освітлення - від розсіяного освітлення до повної темряви 
  • Висока якість та довговічність

Types Curtains Image

Відкрита система

Відкрита система з тросовою фіксацією, без короба. Може використовуватися як зовні, так і всередині приміщення. Монтаж: в стіну або в стелю (в отвір або на отвір). Управління системою здійснюється ручним способом (редуктор і ручка управління) або автоматичним (внутрішньовальний електродвигун, пульт або вимикач)

ПЕРЕВАГИ:

  • Складаються з тканини, вала для намотування, двох кронштейнів кріплення і механізму керування
  • Тканина намотується вгору або розпускається вниз за допомогою механізму 
  • Підійдуть для приміщень в будь-яких стилях. Вони чудово вписуються в інтер'єр кімнати, кухні, лоджії або офісів
  • На 30-40% дешевше ніж закрита система

Types Curtains Image

З ПРУЖИННО-ІНЕРЦІЙНИМ МЕХАНІЗМОМ

Відкрита система без напрямних з натягом тканини за допомогою пружинно-інерційного механізму і фіксацією за допомогою кронштейнів.
Може використовуватися як зовні, так і всередині приміщення.

Касетні сонцезахисні рефлексолі

Стильне оформлення вікон, терас, альтанок, а також ресторанів, бізнес і торгових центрів. Забезпечує захист від сонця, дощу, снігу та вітру. Створюють максимальний комфорт при перебуванні на відкритому повітрі. 

Control image

Control image

Control image

Control image

Штори для веранди та альтанки

Вертикальна маркіза REFLEKSOL використовується для захисту від сонця, сторонніх поглядів і дощу вікон, альтанок, веранд, створюючи комфортну атмосферу для відпочинку на свіжому повітрі.

Control image

Control image

Control image

Control image

Запитання / Відповіді

Яка ціна на рефлексолі та ZIP системи

Вартість рефлексолі залежить від її системи, обраного матеріалу полотна і розмірів. На ціну також впливає спосіб управління і допоміжне обладнання. Сонце-вітровий датчик, електродвигуни і система «розумний дім» здорожчують вартість рефлексолі.

Як замовити REFLEKSOL ТА ZIP-СИСТЕМИ

Замовлення можна здійснити за допомогою менеджера нашої компанії. Просто залиште свої контакти і ми надамо всю інформацію по вартості та термінах виготовлення замовлення. 

Що таке Нова прайм

Це ворота

Потрібна консультація ?

Залишились запитання?
Наші консультанти дадуть відповідь на будь яке запитання, допоможуть з вибором і назвуть точну вартість.

Замовлення дзвінку!

Дякуємо за замовлення дзвінку.

Незабаром наш менеджер зв’яжеться з вами!

Популярні готові рішення

Cafe

Cafe

Refleksol та zip-системи
Zip

Zip

Refleksol та zip-системи
Zip-26

Zip-26

Refleksol та zip-системи
Zip-system

Zip-system

Refleksol та zip-системи
Zip-системи

Zip-системи

Refleksol та zip-системи