Logo

Детальніше про нас

Нова Прайм – лідер в Західній Україні серед постачальників ролетних, воротних систем та автоматики ГК “Алютех”.

Ми пропонуємо весь комплекс рішень для захисту будинку, офісу або промислового об’єкта. В асортименті ви знайдете ворота, ролети, автоматику, а також додаткові аксесуари (бічні двері, хвіртки, секції огородження), москітні сітки та рулонні штори і ви зможете підібрати вироби відповідно до особистих переваг та наявного бюджету. ГК «АЛЮТЕХ» — великий виробничо-збутовий холдинг із 22-річною історією. Один з лідерів ринку ролетних систем і секційних воріт у Західній і Східній Європі, провідний виробник алюмінієвих профільних систем на території СНД. Ексклюзивні технологічні розробки компанії не мають аналогів на ринку.

ТОВ "Нова Прайм" - офіційний представник ГК "Алютех" в Чернівецькій області.

Ми надаємо кожному клієнту сервіс «під ключ», що включає в себе підбір деталей, замір, монтаж та гарантійне супроводження. Замовивши продукцію в офіційного партнера ГК “Алютех”, ви можете бути впевнені в їх якості, надійності та безпечності.
Наша пропозиція – це оптимальне співвідношення ціни та якості на ринку. Перш, ніж замовити продукцію, пропонуємо вам відвідати наш шоу-рум, де ви зможете візіалізувати свою потребу та випробувати виставкові взірці, щоб особисто переконатися у високій якості продукції. Для детального ознайомлення із продукцією ви можете оглянути фото нашого виробництва. Звернувшись до нас, ви отримуєте оперативну і якісну сервісну підтримку після установки. Ми швидко зреагуємо на будь-який ваш запит, пов’язаний з сервісом.

Play

Чому саме ми

Ось уже кілька років співпраця з «ALUTECH» тільки підтверджує наше прагнення зробити навколишнє життя краще. Очевидно, що з таким завданням впораються тільки надійні і довговічні секційні ворота, ролетні системи і автоматика.

1 250+

Замірів в рік

12

Років на ринку

85%

Повторних звернень

передзвоніть мені

Замовлення дзвінку!

Дякуємо за замовлення дзвінку.

Незабаром наш менеджер зв’яжеться з вами!

Нагороди

1-е місце по обороту продукції РВА в Чернівецькій області 2019 року

1-е місце по обороту продукції РВА в Чернівецькій області 2019 року

За найвищу долю продажів гаражних воріт серії Prestige

1-е місце по обороту продукції РВА в Чернівецькій області 2019 року

1-е місце по обороту продукції РВА в Чернівецькій області 2019 року